Kurumsal

Kurumsal

Kurumsal

CHEMTECH KİMYA TEKNOLOJİLERİ olarak amacımız kalite hedeflerimiz doğrultusunda müşteri beklentilerinin de ötesinde değer yaratacak ürün çeşitleri sunmaktadır. Uzman çalışan kadromuzla siz değerli müşterilerimize daha iyi hizmet sunmayı ilke edinerek, çevre dostu zengin ürün portföyümüzü, insan ve çevre faydasına inanarak siz müşterilerimize ulaştırmak için gerekli gayreti göstermekteyiz.

 

Misyon

Chemtech kimya teknolojileri firması  , temizlik kimyasalları  alanında geliştirdiği kaliteli ürün ve yüksek performans ile müşterilerinin memnuniyetini maksimum düzeyde tutmayı hedeflemiştir.

Vizyon

Şirketimizin; müşterilerimizden, son tüketiciye kadar ürünlerimizin kullanıldığı her alanda hayatı iyileştiren, kolaylaştıran ve değer katan, çevreye duyarlı bir şekilde büyümesini ve karlı hale gelmesini sağlamaktır. Çok amaçlı genel hijyen ürünleri ve endüstriyel temizlik malzemeleri gruplarında çok zengin ürün yelpazesi ile pazar çeşitliliğine ve müşteri ihtiyaçlarına göre ürün, hizmet ve kaliteyi en uygun koşullarda sunmak, faaliyet gösterdiği sektörlerde marka gücünü arttırmak, marka değerini koruyarak yeni ürünler yaratmaktır.